Napište nám :) / Please write :)

Datum: 19.07.2012

Vložil: kikula

Titulek: dogdancing

Ahoj hodně mi pomohly tvoje návody na dogdancing ..couvat se nám sice nepodařilo (pořád si sedá :/) ale i tak díky moc ;)

Odpovědět

—————

Datum: 28.07.2012

Vložil: Fido a Helča

Titulek: Re: dogdancing

Jsem moc ráda, že ti moje návody pomohly :). A k tomu couvání: mělo by pomoct když dáž ruku s pamlskem pejskovi na hrudní kost tak, že skloní hlavu a rukou půjdeš proti němu. Asi bude chvilku trvat neš najdeš to správné místo na hrudníku- je to různé podle stavby těla. Tak snad to pomůže, hodně štěstí. Budu se snažit přidat další cviky :).

Odpovědět

—————

Datum: 20.08.2012

Vložil: kikula

Titulek: Re: Re: dogdancing

aha .. no couvat jsem ji už naučila teď ještě aby couvala rovně ale to naučíme v nějaké té uličce ;) díky a doufám že teda přidáš další cviky ;)

Odpovědět

—————

Datum: 10.04.2012

Vložil: Táňula

Titulek: Pozvánka

4.pošumavská výstava psů o Alíkův pohár tato výstava je pro voříšky psi bez rodokmenu i pro psy s rodokmenem při této výstavě se uskuteční 2.Česká národní výstava voříšků o titul Český národní šampion voříšek 2012 7.7.2012 Zahorčice u Čestic Strakonice uzávěrky přihlášek 1.termín-15.5.2012-2.termín-30.5.2012 všichní vystavení pejskové obdrží diplom medaily za účast různé psí pochoutky +upomínkové předměty vítězové poháry kvalitní krmivo pro psy +hodnotné věcné ceny další informace na www.alikuvpohar.estranky.cz

Odpovědět

—————

Datum: 12.01.2012

Vložil: Eliška a Amálka :))

Titulek: :))

Náhodou jsme narazily na Vaše stránky :) Máte je moc pěkné! A koukám jak Vám jde pěkně dogdancing,jen tak dál! Přidaly jsme si Vás do odkazů tak snad to nevadí! :) (www.civavaamca.webnode.cz)

Odpovědět

—————

Datum: 12.01.2012

Vložil: Fido a Helča

Titulek: Re: :))

Jéé děkujem, taky si Vás přidáme do odkazů :)

Odpovědět

—————

Datum: 30.11.2011

Vložil: Pája

Titulek: Thanks

Thank you for your effort to write here our successes with Alfons. And I have to thank you again for your exertion to teach us (espesially me) ever new tricks. You're really great teacher and Alfons loves you! Vet bless you! :P

Odpovědět

—————

Datum: 01.12.2011

Vložil: Helča and Fido

Titulek: Re: Thanks

Thank you very much! But you both are brilliant students :) You are doing great advances. I'm one of you happy! Continue!

Odpovědět

—————

Datum: 29.11.2011

Vložil: fanynka

Titulek: pozdrav Helče a Fidovi

Čau Helčo a Fíďo, máte super stránky, jen ta angličtina mi nic neříká. Hodně dalších úspěchů ve výcviku a mějte se rádi. Vaše fanynka nejfanynkovatější

Odpovědět

—————

Datum: 29.11.2011

Vložil: Helča a Fido

Titulek: Re: pozdrav Helče a Fidovi

Páni děkujéém :) Haf ňaf!

Odpovědět

—————